kışlık bakım eylülde yaptırınız
yetkili servis
Baca gazı analizi

DESTEKLERİMİZ

DESTEKLERİMİZ

1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla Türkiye’de faaliyetini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli oyuncularından Airfel’in %100 hissesini satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir oyuncusu olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir.

Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun son teknolojiyle üretilmiş ürünleri bulunmaktadır. Daikin Türkiye’nin Hendek’te bulunan 100.000 m üzerine 42.000 m² kapalı alana kurulu üretim tesislerinde Airfel markasının yanı sıra, Daikin markalı ürünlerinin üretimine de başlanmıştır.

Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye altı bölge müdürlüğü (Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, İzmir, Trabzon), 170 bayi, 500 satış noktası ve 501 yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet verebilmektedir.

İklimlendirme sektörüne yönelik sunduğu geniş ürün yelpazesi, son teknolojiyle üretim yapan tesisi, deneyimli ve uzman ekibiyle Daikin Türkiye, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüketicilerinin ihtiyaçlarına en uygun ve konforlu çözümleri sunmak üzere faaliyet göstermektedir. Daikin ile Türkiye Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlandırılacak ve bölgenin en önemli iklimlendirme pazarı haline gelecektir.
www.brulorparcası.com

2014 yılında faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Brülör ürünlerinin daha görsele dayalı satışla hizmetinizdeyiz.

KURUMSAL

1979 yılı itibariyle kurulan Üret Brülör, Türkiye sanayisinde öz sermayesi ve Türk mühendislik yapısıyla varlık göstermektedir. Hafif yağ brülörleri ile üretime başlanmış yıllar içinde Gaz, Orta Yağ, Ağır yağ, Çift yakıtlı, Kurutma brülörleri, Toz Kömür yakıcıları ve proses yakıcılar, çeşitli özel amaçlar için yakıcı fanları da eklenerek ürün gamı genişletilmiştir.

Gaz ve sıvı yakıt kategorilerinde 100 ün üzerinde brülör çeşidinin kapasite aralığı 12 – 7500 kW skalasındadır. Üret Brülörlerinin uzun ömürlü monoblok ve sağlam yapıları, yüksek verimli çalışmaları; pek çok sektör de talebi ve gereksinimi karşılayacak yeterlilikte ve özelliktedir

Brülör imalatı yanı sıra , havalandırma sektörüne hitaben ve bir çok katı yakıtın yanma havası ihtiyacı için; alüminyum döküm, sac gövdeli aspiratörler, körükler imal edilmektedir.

Yüksek yanma teknolojilerine ulaşma, çevreyi koruma politikası çerçevesinde düşük emisyon değerlerini artırma çalışmaları; makine üreticileri, üniversiteler ve sanayi tesislerindeki partner işbirlikçiler ile sürdürülmektedir.

Üret Brülör olarak pek çok özel proses tip enerji kontrol ve proses yakma ünitesi projeleri de gerçekleştirilmektedir. Verimlilik ve yakma kontrolüne yönelik yüksek verimli özel yakıcılar imal edilmektedir. Atık ve baca gazı yakma sistemleri, çöp gazı yakma teknolojisi, pulverize toz kömür brülörleri, özel kazan ve yakma üniteleri için premix yakıcılar, Lloyd normunda marin sınıfı brülörler gibi pek çok farklı alanda çalışmalar sürdürülmektedir.


KALİTE, GÜVEN ve ÇÖZÜM ÜRETMEK İLKEMİZDİR.


 


Selkoç Isıtma Soğutma ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti.

Şirketimiz ısıtma sektöründe faaliyet göstermekte olup, Bayrampaşa,

İstanbul-TÜRKİYE'de bulunan üretim tesislerinde gaz ve sıvı yakıtlı brülörler üretmektedir.

Firmamız, üretmekte olduğu brülörlerin Türkiye'de ve dünya pazarlarında satışını ve teknik servis hizmetlerini
gerçekleştirmektedir. Yurtdışında Almanya, Rusya, Azerbaycan, Gürcisan, Özbekistan, Kazakistan, Türkmenistan,
Tunus, Ukrayna vb. gibi ülkelere satış ve teknik servis hizmetlerini devam ettirmekte olup pazarını hızla
genişletmektedir. Türkiye dışında faaliyet göstermekte olan uluslararası firmalara da kendi markaları adına
üretim yapmaktadır.

Gaz brülörlerinde TSE, CE Tasarım Modülü, CE Üretim Modülü, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sertifikaları'na
sahiptir ve pazara satışları devam etmektedir.

Motorin-Gaz Çift Yakıtlı Brülörlerde CE Tasarım Modülü, CE üretim modülü, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim
Sertifikaları'na sahiptir.

Brülörlerimiz Tek Kademeli, Çift Kademeli, Mekanik ve Elektronik (O2 â€" CO Trim) Modülasyonlu çalışma
şekillerine göre Mono Block ve Duo Block olarak üretilmektedir.

Brülörlerimizin kapasite aralığı Min.100 Max.17.800 Kw'dir.

Brülörlerimizin üzerinde kullanılan gaz ve elektrik kompenentleri uluslararası pazarlarda kabul görmüş
Siemens, Dungs, Moller, Lamtec vb. markalardır.

 ECOSTAR

30 YILDIR BRÜLÖR ÜRETEN VE SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ FİRMALARI ARASINDA  YER ALAN ECOSTAR BRÜLÖRLERİ 1967 YILINDAN BERİ ISITMA SEKTÖRÜN DE  YER ALAN BİR FİRMADIR

MERKEZ OFİSİ İSTANBUL’DA BULUNAN ECOSTAR, ÜRETİMİNİ TEKİRDAĞ/ÇORLU’DA 50.000 m2 AÇIK VE 15.000 m2 KAPALI ALANI OLAN FABRİKASINDA GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. YURTİÇİ VE YURTDIŞI SATIŞ OFİSLERİYLE MÜŞTERİLERİNİN TALEPLERİNİ ECOSTAR MARKASI İLE DÜNYA STANDARTLARINDA KARŞILAMAKTADIR.

ECOSTAR, DOMESTİK VE SANAYİ YAKICILARI OLMAK ÜZERE İKİ ANA GRUPTA İHTİSASLAŞMIŞTIR. 

40 KW TAN 11.500 KW’ A KADAR DOMESTİK-MONOBLOK YAKICI ÜRETEN   ECOSTAR , 50 MW ‘A KADAR DA DEĞİŞİK ENDÜSTRİYEL UYGULAMALAR İÇİN, MÜŞTERİ TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA SANAYİ-DUOBLOK YAKICI ÜRETİMİ YAPMAKTADIR.

ECOSTAR ‘IN YAPTIĞI YAKICI SİSTEMLER ARASINDA SIVI, GAZ  VE  ÇİFT YAKITLI ÜRÜNLER İLE BİOGAZ, ETHANOL,KÖMÜR TOZU, TALAŞ, ATIK YAĞ, ATIK GAZLAR İÇİN  ÖZEL YAKICILAR ÜRETMEKTEDİR.

ECOSTAR KENDİ ARAŞTIRMA-GELİŞTİRME YATIRIMLARIYLA SÜREKLİ YENİ ÜRÜN ÇALIŞMALARI DA YAPMAKTADIR.UZUN YILLAR İÇİNDE EDİNİLMİŞ OLAN DENEYİMLERLE MÜŞTERİLERİNİN FARKLI TALEPLERİNE KARŞILIK VEREBİLEN ECOSTAR, YURTİÇİNDE VE YURTDIŞINDA ANAHTAR TESLİMİ DEVLET VE ÖZEL SEKTÖR TAAHHÜT PROJELERİ DE GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.

DOMESTİK VE SANAYİ YAKICILARININ YANI SIRA; DOMESTİK VE ENDÜSTRİYEL SICAK HAVA JENERATÖRLERİ, ENDİSTÜRİYEL FIRINLARA VE AKIŞKAN YATAKLI KAZANLARA ÖZEL YÜKSEK ISIYA DAYANIMLI PROSES BEK YAKICILARI,  YOĞUŞMALI KAZANLARDA KULLANILMAK ÜZERE PREMIX YAKICILARI VE DİĞER ÇEŞİTLİ ÜRÜNLERLE, ECOSTAR UZUN YILLARDIR ÇÖZÜM ODAKLI OLARAK MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

TERMO ISI SİSTEMELERİ A.Ş. AYRICA TÜRKİYE’NİN İLK ELEKTRİKLİ TÜP ISITICI ÜRETİCİSİDİR. ÇORLU FABRİKASINDA SEKTÖRÜNDE BÜYÜK YERLİ VE ULUSLAR ARASI BEYAZ EŞYA ÜRETİCİLERİNE ELEKTRİKLİ TÜP ISITICI TEDARİĞİ YAPMAKTADIR.

TÜRKİYE’DE VE YURTDIŞINDA ÇÖZÜM ODAKLI VE GÜVEN ESASLI OLARAK FAALİYETLERİNE DEVAM EDEN ECOSTAR MÜŞTERİLERİNE EN AZ MALİYETTE EN YÜKSEK VERİMİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.
TESTO

Testo Elektronik Ltd.Şti. 10/03/2000 tarihinde Alman Testo AG’nin Türkiye satış, servis ve kalibrasyon ofisi olarak kurulmuştur. Testo, genel fiziksel değişkenler için endüstriyel, test ve ölçüm cihazları üreten bir firmadır. Ürün gamı içerisinde, portatif ve sabit sıcaklık, nem, basınç, hava hızı, baca gazı, ortam havası kalitesi (CO/CO2), ışık ve gürültü şiddeti, pH/iletkenlik ve devir ölçüm cihazları bulunmaktadır.

Hedefimiz, gelişen teknoloji ile orantılı müşteri taleplerini alternatifler sunarak karşılamaktır. Gelişen teknoloji, enerji ihtiyaçlarının artması ve enerjinin pahalılaşması, hammadde maliyetlerinin yükselmesi, firmaları, verimi arttırmaya yönelik arayışlara itmiştir. Genel fiziksel değişkenler, verim için temel faktörlerdir. Bu bağlamda, testo, kalitesi ve satış sonrası servis desteği ile profesyonel çözüm ortağıdır. Günümüzde kalite, müşteri odaklılığın temel faktörlerinden bir tanesidir. Firmaların araştırma geliştirme merkezleri daha iyi ve kaliteli ürünün daha verimli ve uygun koşullarda üretilmesi için çalışmakta, kalite güvence bu koşulları sağlamakta, kalite kontrol sağlanmış koşulları denetlemektedir. Testo, bu birimlerin ihtiyaçları olan portatif, uzun süreli kayıt ve izleme sistemleri için her türlü alternatifleri sunabilmektedir.

Firmamız ayrıca, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, HACCP, CFR21 gibi kalite güvence ve kontrol sistemlerinin temel gereksinimlerinden bir tanesi olan ölçüm cihazlarının kalibrasyonu konusunda Türkak’dan akredite kalibrasyon laboratuarı ile endüstriye hizmet vermektedir. Kalibrasyon hizmetini, sıcaklık, nem, hava hızı, basınç ve baca gazı analiz cihazları için sağlamaktadır. Tüm bu bilgilerin ışığında biz, müşterilerden gelen talepleri uzman kadromuzla, optimum çözümler sunarak karşılayan, çalıştığımız firmalar ile uzun süreli ticari ortaklıklar kurmayı hedefleyen profesyonel bir ekibiz.

 

Whatsapp Whatsapp