buderus banner 1
buderus banner 2
buderus banner3
buderus banner 5
buderus banner 6
buderus banner 7
buderus banner 8

Buderus Servis

Buderus ServisBuderus Servis İlkesi

Buderus servis ailesi gelişmiş servis bilinci ve anlayışıyla kullanıcıya en iyi hizmeti vermeyi benimsemiştir. Servis yapımızın etkinliğini ve başarısını artırmak amacıyla teknik ekiplerimizin tümü, büyük önem verdiğimiz ve genel ilkemiz olan “doğru teknik hizmet ve düzgün diyalog” konularında eğitim almaktadırlar. Bu kalitenin sürekliliğini sağlamak için tüm Yetkili Servislerimiz, Servis Merkezi yetkililerince davranış kalitesi, işçilik kalitesi, yedek parça kalitesi, kıyafet kalitesi, servis düzen kalitesi, bina ve yer kalitesi, teknik donanım kalitesi yönünden periyodik olarak kontrol edilirler.

Satışı yapılan her ürün Servis Merkezi standartlarına göre monte edilir ve sadece yetkili servisler tarafından çalıştırılarak kullanıcıya teslim edilir. Ürünlerin garanti süreci yetkili servisimizin tesliminden sonra başlar. Cihazlar devreye alındığı tarihten itibaren özel bilgi işlem merkezinde kaydedilir. Artık ürünler her an Servis Merkezi ve Yetkili Servis Firması kontrolündedir. Ürün garantisinin yanı sıra, verilen hizmetler ve yedek parçalar da garanti kapsamında ele alınmaktadır. Servisimiz verdikleri hizmetlerin tümünden sorumludurlar.

Buderus Servis Ağımız

Çorlu' da servis firması, konusunda uzman servis teknisyeni aracılığıyla, kombiden, endüstriyel kazanlara, split klimadan, ticari tip VRF sistemlere kadar geniş bir ürün gamına hizmet sunmaktayız. Teknik servisimizin müşterilerimize verdiği hizmet, üst seviyede tutulmaktadır.
Whatsapp Whatsapp