br1
br2
br4

BRENSLER BRÜLÖR

BRENSLER BRÜLÖR
 
BRÜLÖRÜN ALMANCASI-FARKLI YAKLAŞIM
Alman mühendisliğinin ürünü BRENSLER, Türkiye’de Alman standartlarında Alman sağlamlığında, Türk işçisinin emeği ile artık Türkiye’de üretiliyor ve Türkiye'de satışa sunuluyor.

BRENSLER brülörleri ; gaz brülörleri , sıvı yakıt brülörleri, çift yakıtlı domestik brülörler ve endüstriyel brülörlerde 80-17.000 KW kapasite aralıklarında TSE ve CE belgeli GAZMER onaylı olarak, merkezi sistem ısıtma kazanları, buhar üreteçleri, kızgın yağ sistemleri, ekmek, boya ve kurutma fırınları, hava üreteçlerine uygun olarak tasarlanmıştır.


ALIŞTIĞINIZIN DIŞINDA, MÜŞTERİ ODAKLI SİZİ DİNLEYEN MARKA! FARKLI OLDUGUNUZU VE FARKLI OLDUGUMUZU YAŞAMAK İÇİN BİZİ ARAYIN, MÜHENDİSLERİMİZ SİZİ ZİYARET ETSİNLER.

 

 

DOĞRU KAPASİTE İLE EKONOMİK BRÜLÖRLER
Tam kapasite değeri veren BRENSLER ile : Kazan karşı basıncına k arşı koyabilmeniz için kazan kadar büyük olmanız gerekmez !

Kazan kapasitenizin üstünde brülör kW gücü, size sadece fazladan ses, fazladan fiyat getirir. BRENSLER brülörleri ka - zanınızın ihtiyacını maksimum karşılayan doğru kW değerlerinde brülörler üretir.

Bu sayede gereksiz fiyat artışından etkilenmezsiniz.

ALMAN DİSİPLİNİ, DÜZENİ KALİTESİ, TÜRKİYE TARZI SAMİMİ DÜRÜST TİCARET ANLAYIŞI BRENSLER BRÜLÖRLERİNDE.

BRENSLER | Doğru Seçim


BRENSLER : ATEŞE DEĞER KATAN BRÜLÖR
BRENSLER brülörleri, tek kademe, iki kademe, modülasyonlu ve her türlü domestik, endüstriyel uygulama için dizayn edilmişlerdir. Kompakt ve modern dizaynları sayesinde uygulama kolaylığı, düşük ses ve atık gaz emisyonları, ileri fan teknolojileri sayesinde yüksek karşı basınç yenebilme avantajına sahiptir.

BRENSLER brülörleri, fiyat ve kalite avantajı, BRENSLER güvencesi, farklı ve geniş kapasite aralıkları, üstün Alman mühendisliğinin gelişmiş teknik özellikleriyle ısıtma sektöründe brülör konusunda tüm ihtiyaçlara cevap verebilen karlı, avantajlı, müşteri odaklı seçenekler sunarak, piyasaya yeni bir oyuncu kazandırmış, brülör sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiştir.
 
 
Whatsapp Whatsapp